Huczne hulanki andrzejkowe w Olecku

Przed nami weekend andrzejkowych zabaw, wróżb i lania wosku czyli jak to kiedyś w zwyczaju bywało huczna impreza przed adwentem. Co prawda noc owa przypada z 29 na 30 listopada, ale zwykło się ją obchodzić w ostatni weekend listopada. Tak też będzie i w tym roku.

 

Warto przypomnieć, że wróżby w czasie owej niezwykłej nocy tak naprawdę miały charakter matrymonialny i przeznaczone były dla niezamężnych panien.

 

W Olecku, podobnie jak w całej Polsce, pięknych i wolnego stanu niewiast nie brakuje, dlatego nie zabraknie też w tych dniach atrakcyjnych imprez podczas, których będziecie mogli przyjemnie się pobawić i może coś wywróżyć. Oczywiście najbardziej dostojnie i uroczyście będzie na Balu Absolwentów, który już jutro odbędzie się w ZST z okazji 65 lecia szkoły. Ale to impreza o charakterze zamkniętym i przeznaczona tylko dla tych, którzy szkołę kończyli bądź w niej pracowali.

 

W Pubie Piwnica zabawa bez ograniczeń. W sobotę, 26 listopada DJ grający muzykę na żywo, hostessy i mnóstwo okolicznościowych niespodzianek. Wiadomo, Andrzejki więc los może przynieść wam różne zaskakujące atrakcje. Wstęp wolny, bawcie się do woli.

 

W Klubie Cooltura impreza można rzec dwudniowa. Najpierw w piątek 25 listopada DJ Malczyk z Białegostoku, który zapuści na parkiet hiphop, rnb i dancehall, a dzień później wróżbita DJ Cesare i darmowe wejście dla wszystkich, którzy wylegitymują się imieniem Andrzej. Pozostali zarówno w piątek jak i sobotę muszą płacić za wstęp 5 zł (do 22.00) lub 10 zł (po 22.00). Organizatorzy wróżą dobrą zabawę.

 

W Klubie Nocnym znajdującym się w Hotelu Olecko wykwintna zabawa w cenie 90 zł od osoby. W programie lanie wosku, konkursy i obowiązkowy w takich wypadkach DJ. Do tego potrawy kuchni polskiej, czyli zabawa pełną gębą.

 

W kawiarni Arts także szykują niespodzianki, ale o szczegółach dowiecie się na miejscu. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i wstęp płatny 5 zł.

 

Do grona „imprezowiczów” dołączyła także Karczma „Margrabowa”, która w sobotę zaprasza na andrzejkową imprezę przy muzyce na żywo. Tańców raczej nie przewidziano, ale jeśli ktoś się uprze nie będzie przeciwwskazań.

 

W Ośrodku „Skarpa”, jak co tydzień, można potańczyć i pobawić się niemal do białego rana. Wstęp – 20 zł. W kawiarni „Zamkowa” podobnie jak w większości lokali DJ, muzyka, tańce, wróżby i niespodzianki.

 

Mamy nadzieję, że będziecie bawić się dobrze i z głową i że po andrzejkowym weekendzie nie będziemy pisać o kolejnych, przykrych zdarzeniach z udziałem pijanych kierowców. Jak już macie coś lać, to przede wszystkim wosk. A wszystkim niezamężnym pannom życzymy pięknych i co ważne spełnionych wróżb.

Komentarze
Więcej w Andrzejki, Imprezy, Kluby, Olecko
Jubileusz 65 lecia ZST. Dyrektor Marek Góryński: Wstydu nie będzie

Z Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Olecku dr Markiem Góryńskim rozmawialiśmy w przededniu wielkiego balu z okazji 65 lecia szkoły....

Zamknij