Jest pierwszy oficjalny kandydat w wyborach. Wszystkie KW zebrały wymaganą liczbę podpisów. Trwa weryfikacja

W dniu dzisiejszym (27.04.2017 r.) około 22.00 Miejska Komisja Wyborcza w Olecku przyjęła czwarte i zarazem ostatnie zgłoszenie Komitetu Wyborczego kandydata na urząd burmistrza w przedterminowych wyborach. Tym samym wszystkim komitetom udało się  zebrać wymaganą liczbę podpisów. Przypomnijmy, że jednym z warunków rejestracji kandydata było zebranie 1500 podpisów. Wszystkie komitety zebrały jednak ok. 10-15% więcej niż to jest wymagane. Jeden z komitetów pochwalił się wynikiem ponad 2 tys. “autografów”.

W tej chwili trwa weryfikacja podpisów, którą być może uda się zakończyć jeszcze przed długim weekend, choć Komisja ma czas do 2 maja. Wiadomo jednak, że Wacław Olszewski, którego KW już wczoraj zgłosił Komisji jego kandydaturę pozytywnie  przeszedł  weryfikację i jest pierwszym oficjalnie zarejestrowanym kandydatem w przedterminowych wyborach Burmistrza Olecka zarządzonych na dzień 21 maja 2017 r.

Komentarze
Więcej w Olecko
Krzysztof Marek Kosewski podjął decyzję. Pozostałe Komitety deklarują rejestrację kandydatów

Bomba wybuchła dziś rano. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Krzysztof Marek Kosewski w związku z wczorajszą emisją programu Anity Gargas "Misja...

Zamknij