Zaskakująca rezygnacja. Tylko trzech kandydatów w walce o fotel burmistrza?

W dniu dzisiejszym na kilka godzin przed ostatecznym terminem zgłoszenia kandydatów w przedterminowych wyborach na urząd burmistrza Krzysztof Marek Kosewski pełniący obowiązki Burmistrza Olecka ogłosi najprawdopodobniej rezygnacje ze startu w wyborach. Z naszych informacji wynika, że Krzysztof Marek Kosewski zamierza także złożyć rezygnację z funkcji “komisarza”. Jeśli się nasze informację potwierdzą, to w walce o fotel burmistrza zostanie 3 kandydatów, a Prezes Rady Ministrów wyznaczy nowa osobę do pełnienia funkcji Burmistrza Olecko. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i z pewnością się do niej szerzej odniesiemy.

Jaki jest powód takiej decyzji? Raczej nie brak podpisów, których podobno kandydat zebrał wymaganą ilość. Czy wpływ na ewentualna decyzję miała wczorajsza emisja programu “Misja Specjalna” Anity Gargas poświęcona audytowi przeprowadzonemu w firmie Cenzin? Czy może chodzi o dziwne rozgrywki pomiędzy lokalnymi strukturami władzy w naszym regionie?

Komentarze
Więcej w Krzysztof Marek Kosewski, Olecko
Dyżury eksperta ZUS w oleckim Ratuszu

Komunikat Urzędu Miasta i ZUS w Gołdapi:   Szanowni Państwo! 12 maja 2017 r. zapraszamy do  Urzędu Miejskiego w Olecku,...

Zamknij