Kolizja na obwodnicy (kolejna), nietrzeźwi kierowcy i pijani awanturnicy. Kronika policyjna

Ach ta nasza świetnie zaprojektowana i wykonana olecka obwodnica i ci rozkojarzeni kierowcy. Komunikat KPP w Olecku:


Kolejna kolizja na obwodnicy Olecka, dwóch nietrzeźwych kierujących oraz trzech agresywnych domowników w areszcie – weekend w powiecie oleckim


W miniony weekend na drogach powiatu policjanci ruchu drogowego zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Doszło do jednej kolizji drogowej oraz trzech nietrzeźwych awanturników trafiło do aresztu.

 

Do kolizji drogowej doszło w miniona niedzielę po godzinie 14:30  na obwodnicy Olecka. Jak ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym marki Audi nie zastosował się do znaku “Stop”, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu osobowym bmw w wyniku czego doszło do zderzenia. Obaj kierujący byli trzeźwi. Jarosław B. został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

 

W minioną sobotę około godz. 23:30 w miejscowości Cimochy oleccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Nissan. Badanie alkomatem wykazało w organizmie Marcina G. 0,5 promila alkoholu.

 

Drugiego nietrzeźwego kierującego policjanci ruchu drogowego zatrzymali  w minioną niedzielę około godziny 20:40 w Olecku. Robert P. kierował samochodem osobowym mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto podczas kontroli 37-latek nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów.  

 

Pierwszy nietrzeźwy awanturnik do policyjnego aresztu trafił w miniony piątek. Oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że nietrzeźwy syn dobijał się do mieszkania rodziców po czym wtargnął do środka. Grzegorz N. wyzywał ojca słowami wulgarnymi, groził mu pobiciem oraz pozbawieniem życia. Mężczyzna podczas interwencji funkcjonariuszy nadal był agresywny w związku z czym został zatrzymany do wytrzeźwienia.

 

Drugie zgłoszenie o awanturze domowej oleccy policjanci otrzymali w sobotę około godz. 16:00. Mieszkaniec olecka powiadomił funkcjonariuszy, że jego ojciec Jarosław N. wszczął awanturę w domu, wyzywał domowników słowami wulgarnymi oraz groził żonie pobiciem i pozbawieniem życia. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 53-latka blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Rodzina została objęta nadzorem w ramach procedury Niebieskiej Karty.


Jako ostatni do policyjnego aresztu trafił Wiesław L. Mężczyzna wszczął awanturę w domu, wyzywał domowników słowami wulgarnymi, odgrażał żonie, że zrobi jej krzywdę. W obecności policjantów mieszkaniec gminy olecko nadal był agresywny, nie reagował na polecenia do uspokojenia się w związku z tym został zatrzymany. badanie alkomatem wykazało w organizmie Wiesława L. ponad 2,5 promila alkoholu. Ta rodzina również została objęta nadzorem w ramach procedury Niebieskiej Karty.

Komentarze
Więcej w awanturnicy, Kolizje, niebieska karta, Nietrzeźwi kierowcy, Obwodnica, Olecko, pijaństwo
Krótkie historie – Było sobie raz miasto

Było sobie raz miasto   Wszystko w tym idealnym poranku jakby gotowe. Spokojna tafla jeziora, mgła nad lasami i łąkami....

Zamknij