Kultura na widoku już w Olecku. Wystarczy pobrać kody

Informacja prasowa:

 

Już 1 września 2016 r. startuje projekt Kultura Na Widoku, dający dostęp do 1000 utworów w cyfrowej wersji – książek, filmów, muzyki, gier i wirtualnych spacerów po muzeach świata.


Kultura na Widoku to multimedialny projekt, który daje dostęp do bogactwa zasobów legalnych źródeł kultury w Internecie, dosłownie i w przenośni wychodząc naprzeciw współczesnemu odbiorcy. Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Polski Instytut Sztuki Filmowej, a współorganizatorem jest Narodowe Centrum Kultury.


Za pomocą linków i kodów QR umieszczonych na plakatach znajdujących się w Urzędzie Miejskim w Olecku (Plac Wolności 1) oraz Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku/Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Olecku w prosty sposób można pobrać – na telefon i inne urządzenia mobilne – wybrane utwory. Te i pozostałe dostępne są bezpłatnie lub w bardzo niskiej cenie na stronie www.kulturanawidoku.pl do 9 października br.             

                                                                                                               

Wszystkie e-booki dostępne są bezpłatnie. Kody QR i linki na plakacie Narodowego Centrum Kultury, prowadzące do tych zasobów są aktywne bezterminowo.


Bezpośredni udział w promocji projektu biorą czołowi Polscy artyści – Danuta Stenka, Joanna Jabłczyńska, Zbigniew Wodecki i Arek Jakubik oraz wielu innych twórców. Realizacja projektu będzie relacjonowana na www.kulturanawidoku.pl 

Komentarze
Więcej w kultura, Kulura na widoku, Legalna kultura
Paweł Gusnar zainauguruje kolejny sezon Suwalskiej Orkiestry Kameralnej

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich miłosników muzyki klasycznej i rozrywkowej na koncert inaugurujący 10. sezon artystyczny Suwalskiej Orkiestry Kameralnej. Pierwsze...

Zamknij