Lady Pank zagrają w Suwałkach. Ale bilety…

Informacja nadesłana

 

Są tuż przed obchodami 35-lecia obecności na scenie, ale czas jakby ich nie dotyczył. Niezmiennie prezentują wysoką formę sceniczną zbudowaną wokół niepodrabialnego gitarowego stylu Jana Borysewicza i charyzmatycznego wokalu Janusza Panasewicza. Przed Państwem Lady Pank!

 

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych. Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.

 

Przeboje: “Mniej Niż Zero”, “Kryzysowa Narzeczona”, “Tańcz Głupia, Tańcz”, “Mała Lady Punk”, “Zamki na Piasku”, “Zawsze Tam, Gdzie Ty”, “Sztuka Latania”, “Wciąż Bardziej Obcy”, “Vademecum Skauta”, “Zostawcie Titanica”, “Marchewkowe Pole”, “Tacy Sami”, “Na Co Komu Dziś” czy “Stacja Warszawa” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy”.

 

Podczas blisko 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W 2012 roku ukazał się album Lady Pank “Symfonicznie”, który do dziś utrzymuje się na liście największych bestsellerów muzycznych OLIS. W maju tego roku ukazał się album “akustycznie” będący zapisem akustycznej trasy koncertowej. Na pierwszą połowę 2016 roku zaplanowana jest kolejna premierowa płyta Lady Pank.

 

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio “Rmf Lady Pank” dostępne w serwisie internetowym rmfon.pl.

 

W 2016 roku przypada jubileusz 35-lecia istnienia zespołu. Z tej okazji przygotowywany jest szereg wydarzeń medialnych i jubileuszowa trasa koncertowa. Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, które zna każdy i eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza.

 

Lady Pank – koncert. Piątek, 18.12.2015, godz. 19:00, SOK, Duża Scena, ul. Jana Pawła II 5. Bilety: 120 zł.


Komentarze
Więcej w Janusz Panasewicz, Koncert, Lady Pank, muzyka, Olecko, SOK
Streetworking Elementem Profilaktyki Systemowej. Konferencja Fundacji Lex Instytut

Informacja nadesłana Szanowni Państwo Na całym świecie coraz bardziej zwraca się uwagę na efektywność działań związanych z profilaktyką prowadzonych przez...

Zamknij