Legarytmy zagrają dziś w Hary Motorcycle Pub w Białymstoku

Dziś 3.10. 2014 r. w Hary Motorcycle Pub – najbardziej oleckiej spośród białostockich knajp – zaprezentuje się zespół Lagarytmy. Warto dodać, że kilka dni temu na tej samej scenie zagrał Lord & the Liar, a jeszcze wcześniej Overdriven Group i Wolne Koty. Towarzystwo to więc zacne i cieszy, że olecki zespół coraz częściej koncertuje poza naszym miastem. Zapraszamy więc wszystkich oleckich białostoczan do Hary Motorcycle Pub. Początek koncertu o godz. 21.00. Jeśli dotrzecie do pubu przed godz. 20.00 to możecie liczyć na bezpłatny wstęp. Po godz. 20.00 obowiązuje symboliczna opłata w wysokości 5 zł. 

 

Legarytmy to niesamowita mieszanka jazz-rocka z funkiem i elementami muzyki etnicznej. Pochodzą z Olecka, malowniczego miasteczka na mazurach, przez które płynie rzeka Lega… Chyba wiadomo już skąd nazwa Zapraszamy na koncert pełen dobrych dźwięków, szczypty improwizacji i mazurskiej, pozytywnej energii!

 

Skład zespołu:

 

Dominik Gałązka – sax
Krzysztof Pęcak – gitara basowa,
Wojciech Nowel – perkusja,
Maciej Śnieżyński – gitara,
Michał Bućwiński – sax

Komentarze
Więcej w Białystok, Hary Motorcycle Pub, Koncert, LegaRytmy, muzyka
Poluzjanci w październiku zagrają w Ełku

Ełckie Centrum Kultury zapowiada   Poluzjanci  -"Trzy metry ponad ziemią"…? 23 października 2014 r. ściągniemy ich specjalnie dla Was do...

Zamknij