Marihuana i lufki szklane w bieliźnie Adriana B.

Komunikat KPP w Olecku

 

Olecko:  29-latek posiadał narkotyki


Oleccy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową  zatrzymali do wyjaśnienia 29-letniego mężczyznę. Adrian B. najpierw na widok  funkcjonariuszy szybko schował torebkę z narkotykami do puszki po piwie. Nie umknęło to czujnej uwadze policjantów, którzy w trakcie kontroli osobistej  znaleźli kolejne porcje  tego narkotyku.

W minioną sobotę 9 listopada br. ok. godziny 23.00 policjanci wydziału kryminalnego interweniowali w Kowalach Oleckich. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił zaparkowany samochód osobowy marki Audi. Wewnątrz auta siedziały trzy osoby a obok stało dwóch mężczyzn. Pili  oni alkohol. Jeden z mężczyzn na widok  kryminalnych szybko schował coś do puszki po piwie. Policjanci po sprawdzeniu ustalili, że jest to woreczek z zielonym suszem. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to Adrian B. znany już oleckim kryminalnym. W przeszłości karany za przestępstwa narkotykowe. Po przeprowadzeniu kontroli osobistej w bieliźnie 29-latka znaleziono kilka kolejnych porcji  marihuany, lufki szklane oraz wagę. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. W chwili zatrzymania Adrian B. miał pół promila alkoholu w organizmie.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udziela innej osobie środków odurzających podlega karze nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Więcej w Alkohol, Marihuana, Olecko
Msza święta, blok artystyczny i sportowy – Święto Niepodległości w Olecku

Przez ostatnie kilka lat niektórzy mieszkańcy Olecka zazdrościli ełczanom obchodów Święta Niepodległości. W tym roku raczej nie powinno być powodów...

Zamknij