Niania nie istnieje, przyznała dziś mama zmarłej Joli

Tajemnicza opiekunka, której portret opublikowaliśmy kilka dni temu (szczegóły TUTAJ) w rzeczywistości nie istnieje. Dziś mama 4 miesięcznej Joli, która zmarła 8 listopada 2013 r. przyznała, że wymyśliła historię z nianią.

 

Prokurator Wojciech Piktel potwierdził że w dniu dzisiejszym mama Joli została przesłuchana w charakterze świadka. Oznacza to, że na ten moment prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka i nie ma mowy o konkretnych oskarżeniach kogokolwiek. Według specjalistów pod uwagę należy wziąć dwie przyczyny śmierci – zakrztuszenie się lub nagłą śmierć z przyczyn naturalnych. Dlaczego przez tyle dni matka kłamała w sprawie niani? Według dzisiejszych zeznań matki, przyczyną był strach. Młoda kobieta nie bardzo wiedziała co zrobić i bała się, że zostanie posądzona o to, że nienależycie dbała o dziecko.

 

O sprawie piszą dziś kolejne ogólnopolskie media.

Komentarze
Więcej w Olecko, Policja
Igrzysk i “chleba naszego powszedniego”. Kino “Mazur” zaprasza

W kinie "Mazur" w najbliższych dniach królować będą igrzyska i dogmatyczne nauczanie Kościoła Katolickiego w animowanej wersji.   "Igrzyska śmierci:...

Zamknij