Nowi “bohaterowie” Olecka – we trzech napadli 40-latka

Olecko doczekało się nowych bohaterów. Tomasz R., Dariusz J. oraz Kondrat L. wykazali się nie lada odwagą i męstwem. We trzech napadli w nocy 40-letniego mężczyznę. Za ten wyczyn należy im się co najmniej pomnik na Placu Pawlaka i z 10 lat odsiadki (dostaną góra 5). Głupota, bezmyślność i prymitywne tchórzostwo powinny być surowo nagradzane.

Komunikat KPP w Olecku:

 

W minioną sobotę kryminalni oleckiej komendy zatrzymali trzech mężczyzna podejrzanych o dokonanie rozboju. Napastnicy w Olecku na ul. Kolejowej przewrócili na ziemię 40- latka, przytrzymywali go za ręce i kark po czym zabrali mu telefon oraz reklamówkę z jedzeniem i z dwiema ładowarkami do telefonów komórkowych. Jeszcze tego samego dnia sprawcy trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty.

 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po północy. Oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Olecku na ul. Kolejowej trzech mężczyzn przewróciło 40- latka na ziemię po czym przytrzymując go za ręce i kark zabrali mu telefon komórkowy oraz reklamówkę z jedzeniem i dwiema ładowarkami do telefonów komórkowych.


Szybka reakcja policjantów prewencji i kryminalnych pozwoliła jeszcze tego samego dnia zatrzymać trzech podejrzanych mężczyzn. Funkcjonariusze odzyskali również skradzione przedmioty. Do policyjnego aresztu trafili 26- letni Tomasz R., 18- letni Dariusz J oraz 20- letni Kondrat L. Mężczyźni usłyszeli zarzut rozboju i przyznali się do winy.

 

Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze
Więcej w Olecko, Policja
Dzień Matki w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku

Zbliża się święto wszystkich Mam. Z tej okazji w ośrodku kultury zaserwujemy zgrabną porcję artystycznych wrażeń. Na początek - bajka...

Zamknij