Park Handlowy “Karuzela” w Olecku z poślizgiem. Nowy termin – wiosna 2018

Rok temu pisaliśmy (więcej TUTAJ)  o planowanej przy ulicy Gołdapskiej 31 inwestycji – Park Handlowy “Karuzela”, który miał rozpocząć swoją działalność w czerwcu 2017 roku. Tymczasem mija kolejny miesiąc, a inwestor, spółka Retail Concept z Warszawy, nawet nie wbił jeszcze łopaty pod planowaną inwestycję.

Ale jak nas zapewniono intensywne prace nad projektem trwają. Powołano nawet specjalny zespół, który zajmuję się PH “Karuzela”. Dopóki jednak inwestor nie pozyska najemców na wszystkie powierzchnie handlowe dopóty nie rozpoczną się prace budowlane. Negocjacje trwają. Choć na stronie firmy Retail Concept można wyczytać, że najemcami będą: Biedronka, EURO RTV AGD, TXM, Meble Abra, Jysk. Jednak nie są to aktualne informacje. W chwili obecnej plany dotyczące Centrum Handlowego “Karuzela” w Olecku zakładają rozpoczęcie inwestycji latem tego roku i inaugurację działalności wiosną 2018 roku. Ale jak usłyszeliśmy od przedstawiciela Retail Concept z Warszawy, to są na razie robocze plany i… życzenia.

Komentarze
Więcej w Handel, Olecko, Park Handlowy Karuzela
Znamy skład Miejskiej Komisji Wyborczej w Olecku

W dniu dzisiejszym Rafał Malarski Komisarz Wyborczy w Olsztynie wydał "Postanowienie" w sprawie powołania Miejskiej Komisji Wyborczej w Olecku. Jednocześnie Komisarz...

Zamknij