Policja apeluje do mieszkańców Osiedla Siejnik o prawidłowe parkowanie

Komunikat KPP w Olecku

 

Komenda Powiatowa Policji w Olecku w związku z napływającymi uwagami od mieszkańców Osiedla Siejnik o nieprawidłowo parkujących samochodach na ich osiedlu wzmożyła kontrole w tym rejonie. Tylko w ostatnich dniach policjanci ujawnili 40 pojazdów zaparkowanych w rejonie skrzyżowań, przejść dla pieszych, na trawnikach i chodnikach.

 

W związku z powyższą sytuacją policja apeluje do mieszkańców Osiedla Siejnik o prawidłowe parkowanie swoich pojazdów. Funkcjonariusze do chwili obecnej pouczali kierujących za popełnione wykroczenia. W przypadku jednak dalszego nie przestrzegania przepisów przez użytkowników samochodów zostaną podjęte ostrzejsze sankcje prawne w stosunku do sprawców wykroczeń.


Jednocześnie Komenda Powiatowa Policji w Olecku dostrzegając na tym osiedlu problem z ilością miejsc do parkowania zwróci się pismem do Spółdzielni Mieszkaniowej o podjęcie działań zmierzających do ewentualnej poprawy takiego stanu rzeczy.

 

Komentarze
Więcej w Olecko, parkowanie, Policja
Królowej Kier na pohybel w Olecku rozstrzygną się losy krainy czarów. Filmowy trailer gry miejskiej

"Wkrótce w Olecku rozstrzygną się losy w krainy czarów". Tak brzmi pierwsze zdanie specjalnego trailera filmowego, który promuje miejską grę...

Zamknij