Robert Pattinson i Kristen Stewart w Olecku

Wiemy. Podpadamy nie tylko fanom Roberta Pattinsona i Kristen Stewart, ale i wszystkim przeciwnikom tabloidowych tytułów. Ale uznaliśmy, że gorączka jaka za każdym razem towarzyszy kolejnej premierze „Sagi Zmierzch” jest tak wysoka, że spróbowaliśmy się do niej dostosować.

 

Tak czy inaczej już od 30 listopada w Kinie Mazur pierwsza cześć, ostatniej części czyli „Saga Zmierzch: Przed świtem – część 1″. Jak już wspominaliśmy powoli ekranizacja książki Stephanie Meyer dobiega końca, ale w tej części jeszcze niewiele się wyjaśni, za to pojawi się nowy członek rodziny. Treści nie zdradzamy, wierzymy jednak że wszyscy, którzy film kochają przeczytali literacki pierwowzór i do kina chodzą tylko, by popatrzeć na najbardziej romantyczną parę współczesnego kina (choć, czy nam się wydaje czy gorączka wokół Pattinsona nieco zelżała). Warto więc poczekać jeszcze kilkanaście dni na projekcję filmu w Olecku, tym bardziej że wbrew powszechnym trendom dzieło nie powstało w wersji 3D i można obejrzeć go każdym przyzwoitym kinie.

 

Przy okazji przyszedł nam do głowy pomysł, że skoro formuła „Przystanku Olecko” mocno spłowiała, to może należy w przyszłym roku zorganizować w naszym mieście światowy zlot wampirów i wilkołaków im. Roberta Pattinsona (Robert Pattinson Days)? Jakby co, nie rościmy sobie praw autorskich do idei. Korzystajcie, ile dusza zapragnie.

 

„Saga Zmierzch: Przed Świtem – część 1″, 30 listopada, godz. 17.00, 2-4 grudnia, godz. 17.00 i 19.00, Kino Mazur. Bilety w cenie 14/12 zł.

Komentarze
Więcej w film, Kino Mazur, kultura, Olecko, ROK
Sukces Policji

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, iż policja prosi o pomoc, która pozwoli ustalić sprawcę wypadku: https://www.iolecko.com/artykul/230/Apel-policji.html A dziś...

Zamknij