“Romki” przyznane. 3 osoby otrzymają przez najbliższe 12 miesięcy stypendia

W najbliższą niedzielę 12 stycznia 2014r. o godzinie 15.00 w Hali “Lega” w sali fitness na 1 pietrze  odbędzie się wręczenie stypendiów ROMKI w edycji na 2014 rok. To już druga odsłona programu, którego celem jest pomoc finansowa uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, mających osiągnięcia sportowe, dobre wyniki w nauce, działających społecznie na rzecz innych. Inicjatorami projektu są rodzina  śp. Romualda Wojnowskiego oraz Maciej Juchniewicz (Olecka Kooperatywa Obywatelska).

 

W tym roku wpłynęło 17 wniosków. Rada Oleckiego Programu Stypendialnego postanowiła przyznać 3 stypendia, z czego dwa finansowane będą z diety radnego Macieja Juchniewicza, a jedno z zebranych darowizn. Wysokość stypendium wyniesie 200 zł. miesięcznie i wypłacane będzie przez 12 miesięcy.

Organizatorzy zapraszają na uroczystość wręczenia stypendiów wszystkich wnioskodawców (dla każdego przewidziano drobne nagrody) oraz wszystkich zainteresowanych sportem.

Komentarze
Więcej w Maciej Juchniewicz, Olecko, Romki, Romuald Wojnowski
Taneczny Flash Mob w czasie Jarmarku Świątecznego

Pamiętacie Jarmark Świąteczny w Olecku? Wtedy jeszcze mieliśmy zimę, drogi były nieodśnieżone i zapowiadały się białe święta. W czasie imprezy...

Zamknij