Sesja Rady Miejskiej

Jutro, 27 kwietnia, o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego rozpocznie się sesja Rady Miejskiej w Olecku.

 

Tym razem radni będą, taką mamy nadzieję, merytorycznie dyskutować na temat taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków. Jak już informowaliśmy PWiK proponuje od 1 czerwca wyższe o blisko 10% opłaty. Czy zostaną one zaakceptowane, przekonamy się jutro.

 

Ciekawie zapowiadają się także inne punkty jutrzejszego spotkania, m.in.:

 

  • Sprawozdanie z realizacji w 2011 r. programu współpracy Gminy Olecko z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

  • Funkcjonowanie systemu oświaty w Gminie Olecko – referat Komisji Oświaty, Kultury, Promocji Gminy, Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej W Olecku.

  • Analiza Finansowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku – referat Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej W Olecku.

  • Ocena stanu przygotowań do funkcjonowania gospodarki odpadami W nowym systemie prawnym – referat Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Olecku.

 

Jak zawsze na końcu, każdy obywatel Olecka może w ramach „Głos wolny, wolność ubezpieczający” wypowiedzieć się w ważnych dla miasta kwestiach.

 

Komentarze
Więcej w Olecko, Rada Miasta
Policja ostrzega. Uważaj na skimming!

Skimming - to nielegalne pozyskiwanie danych z paska magnetycznego karty bankomatowej oraz przypisanego do niej numeru PIN w celu stworzenia...

Zamknij