Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską w Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej w Olecku

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską.


Spotkanie pod tytułem “Która to Malala” odbędzie się 27 kwietnia 2016 r., godz. 8:30 w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Olecku, ul.  Kopernika 6.


Podczas spotkania będzie można nabyć książki autorki.

 

**

Renata Piątkowska ukończyła socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, mieszka w Bielsku Białej, a jej pasją jest jazda konna.


W 2007 roku otrzymała drugą nagrodę za książkę dla dzieci do lat 6 w konkursie literackim na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.


Jest autorką kilkudziesięciu książek dla dzieci, m. in.: Opowiadań dla przedszkolaków, Opowiadań z piaskownicy, Nie ma nudnych dni, Z przysłowiami za pan brat, Przygoda ma kolor niebieski, czy Która to Ma­lala  wzruszającej opowieści o sile, która drzemie w każdym z nas, o tym, że warto walczyć i pomagać słabszym.


Komentarze
Więcej w Książki, kultura, Literatura, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olec, Olecko, Renata Piątkowska
Zapowiedzi nadchodzących imprez sportowych i nie tylko

Komunikat MOSiR Olecko:     Rozrywka   Opera Lwowska - Vivat Operetta IITermin i miejsce: 15.04.2016r. (piątek)  godz. 19:00, Hala...

Zamknij