Spotkanie informacyjne dla stowarzyszeń i szkolenie dla sektora pozarządowego

Wieści z Ratusza:

 

Spotkanie informacyjne dla stowarzyszeń


8 stycznia 2015 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku odbędzie się spotkanie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w obszarze kultury fizycznej.


Podczas spotkania omówione będą zasady przygotowywania ofert, które mogą być składane w ramach otwartego konkursu na realizację zadań własnych gminy w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.


Bezpłatne szkolenie dla sektora pozarządowego w Olsztynie


Pełnomocnik Marszałka ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Joanna Glezman  informuje i zaprasza  na szkolenie, które odbędzie się  8 stycznia 2015 r. w Olsztynie. Szkolenie organizowane jest  w ramach projektu partnerskiego “Gotowi na Model” w ramach doskonalenia  procesu kontroli i oceny realizacji przez organizacje pozarządowe zadań zleconych. Odbędzie się ono w wersji rozszerzonej dla organizacji pozarządowych, a także będzie zawierało elementy zmian przepisów prawnych dot. rachunkowości “małych” organizacji pozarządowych, które weszły w życie we wrześniu 2014 r.

Ponadto  o godz. 15.30 tego samego dnia w sali sesyjnej sejmiku  odbędzie się spotkanie otwarte w/s konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na  2015 r.

Komentarze
Więcej w Gotowi na Model, Olecko, Organizacje pozarządowe, szkolenia
Kronika Policyjna z ostatniego tygodnia

Po świątecznej przerwie czas na doniesienia z miasta Olecka. Zaczynamy od bardzo obfitej kroniki policyjnej. Publikowane poniżej teksty uporządkowaliśmy wedle...

Zamknij