Policjanci i strażacy zapraszają na 23 Finał WOŚP w Olecku

W niedzielę 11 stycznia 2015 roku w godzinach 11.00 – 15.00 na Placu Wolności w Olecku podczas 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oleccy policjanci i strażacy będą zbierać pieniądze na rzecz potrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

 

Na centralnym placu w mieście policjanci i strażacy zaprezentują swoje pojazdy służbowe. Każdy kto wrzuci do puszki datek będzie mógł obejrzeć policyjny radiowóz oraz wozy strażackie. Policjanci będą takież rozdawać opaski odblaskowe. Dodatkowo będzie można wjechać do góry na strażackim podnośniku.


Ponadto funkcjonariusze będą czuwać nad prawidłowym i spokojnym przebiegiem Wielkiej Orkiestry. Policjanci zwrócą szczególną uwagę na to aby zbiórki pieniędzy były prowadzone przez osoby do tego uprawnione.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców do wspólnej akcji zbierania środków finansowych na rzecz potrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.  

Komentarze
Więcej w 23 Finał WOŚP, Olecko, Policja, Straż Pożarna
Spotkanie informacyjne dla stowarzyszeń i szkolenie dla sektora pozarządowego

Wieści z Ratusza:   Spotkanie informacyjne dla stowarzyszeń 8 stycznia 2015 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego...

Zamknij