Sylwestrowa zabawa w Olecku

Grudzień. Czas najwyższy pomyśleć o sylwestrowych zabawach i kreacjach. Przedstawiliśmy wam już bardzo wyszukane i eleganckie oferty sylwestrowe dla melomanów w Białymstoku i Olsztynie. Dziś czas na to, co przygotowali dla nas miejscowi organizatorzy.

 

Bez wątpienia najbardziej gustownie i ekskluzywnie zapowiada się zabawa w Majątku Giże Marczak. Wykwintne menu, idealne dla smakoszy podniebienia, pełne frykasów i kulinarnych niespodzianek. Do tego muzyka i lampka szampana o północy. Alkohol we własnym zakresie. Cena, 399 zł od pary, ale zabawa w pięknym otoczeniu i potrawy, które z pewnością zadowolą każdego. Uczestnikom zabawy w Giżach, już zazdrościmy.

 

Równie atrakcyjnie zapowiada się zabawa sylwestrowa w Hotelu Colosseum. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji. W menu dania gorące i na zimno. Szwedzki stół i 0,5 litra alkoholu na cztery osoby, szampan na 8 osób. Do tego desery, loteria z nagrodami i oczywiście DJ. Cena 400 zł od pary.

 

Miłośnicy pubów i zabawy klubowej z pewnością wybiorą się do „Pubu Piwnica”. Menu tradycyjne – żurek, karkówka, sałatki, owoce. Do tego DJ i alkohol, który będzie można zakupić w barze. Cena 100 zł od osoby. Start o godzinie 20.00. Zabawa do białego rana.

 

W Kawiarni „Zamkowa”, równie tradycyjny zestaw, cztery gorące posiłki, przekąski, butelka szampana na 4 osoby, DJ i alkohol we własnym zakresie. Cena, 200 zł od pary. Start o godzinie 20.00.

 

W restauracji „Astra” muzyka na żywo, w wykonaniu zespołu muzycznego. Do tego dania gorące, przekąski, owoce i ciasta oraz 0,5 litra alkoholu na parę i szampan na powitanie Nowego Roku. Organizatorzy zapowiadają także dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Cena 380 zł od pary.

 

Hotel Krystjan oferuje zabawę w cenie 150 zł od osoby. Rzecz jasna będzie można potańczyć, zjeść ciepłe potrawy, przystawki i różne deserowe smakołyki. Alkohol we własnym zakresie. Start o godz. 20.00. Do dyspozycji gości także pokoje hotelowe – 50 zł od osoby.

 

Ośrodek Wypoczynkowy „Skarpa” zaprasza na zabawę sylwestrową za jedyne 50 zł od osoby. W cenie DJ i rezerwacja stolika. Na miejscu będzie można zakupić alkohol oraz ciepłe i zimne potrawy w cenie 5 zł każda.

 

W Dworku Mazurskim impreza zamknięta więc jeśli nie macie zaproszenia to się tam nie pobawicie. Podobnie w Mazurskim Dworze (wszystkie miejsca już wyprzedane). Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić sylwestrową noc, to podpowiadamy, że można wynająć Klub „Arts”, lub Klub Cooltura.

 

Niestety jeszcze nie wiemy jak będzie wyglądała oferta sylwestrowa w „Hotelu Olecko”. Z nieoficjalnych przecieków wynika, że do tańca zagra zespół na żywo. Szczegóły zapewne już wkrótce dostępne na stronie hotelu.

 

Niezależnie od tego, gdzie się będziecie bawić (zapewne większość z was na tak zwanych domówkach) życzymy szampańskiej zabawy.

 

 

Komentarze
Więcej w Imprezy, Olecko
Mikołajki dla dzieci w Regionalnym Ośrodku Kultury

Czas szykować skarpety, poduszki czy co tam jeszcze konieczne by otrzymać prezenty. Wszak 6 grudnia Mikołajki, czyli zapowiedź świątecznych radości....

Zamknij