Wypadek w Sedrankach. Komunikat policji

Pisaliśmy wczoraj o tragicznym w skutkach wypadku w miejscowości Sedranki. Dziś publikujemy oficjalny komunikat przesłany przez Komendę Powiatową Policji.

Komunikta nadesłany:

 

Wypadek z udziałem pieszego. 

 

W poniedziałek 19 grudnia oleccy policjanci od wczesnych godzin rannych pracowali  na miejscu wypadku drogowego.  W miejscowości Sedranki na drodze krajowej numer 65doszło do potrącenia  pieszego.  W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 48- letni mężczyzna obywatel Łotwy. Policjanci i  prokurator wyjaśniają okoliczności wypadku.

Około godz. 5.40 oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie  o wypadku na krajowej 65. Natychmiast na miejsce skierowano policjantów ruchu drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki Ford na prostym odcinku drogi  podczas manewru wymijania się z samochodem ciężarowym potrącił pieszego idącego prawą stroną jezdni. Pieszy 48-letni obywatel Łotwy  w wyniku potracenia poniósł śmierć na miejscu. Policjanci  zabezpieczyli miejsce wypadku. Na miejscu zdarzenia był obecny prokurator pod nadzorem którego policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Na czas wykonywania czynności procesowych  jeden pas jezdni był wyłączony z ruchu.  Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

 

Kolizja drogowa z udziałem pieszego.

 

16.12.2011r o godz. 16.00 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Szosy Ełckiej doszło do zdarzenia drogowego. 55-letni pieszy idąc poboczem stracił równowagę i uderzył głową w błotnik volkswagena. Piotr J. mieszkaniec Olecka z urazem głowy został odwieziony do szpitala w Ełku. Po opatrzeniu przez lekarza okazało się iż doznał jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze
Więcej w Olecko, Policja
Bitwa na Głosy w Olecku?

Dziś w naszym mieście wielkie poruszenie. Telewizja przyjechała. Brzmi tajemniczo, ale jak się nam udało nieoficjalnie dowiedzieć związane to jest...

Zamknij