39-latka odpowie za ugodzenie nożem

Komunikat KPP w Olecku:

Zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszała Małgorzata S . Kobieta nożem kuchennym ugodziła w brzuch swojego męża. Poszkodowany  w wyniku doznanych ran w stanie ciężkim trafił do szpitala w Olecku. 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę 3 kwietnia br. ok. godziny 17.30 w  jednej z miejscowości na terenie gminy Świętajno. Wtedy to oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie ugodzonym nożem. Natychmiast na miejsce skierowano policjantów prewencji, którzy potwierdzili, że poszkodowany został raniony nożem kuchennym. Mężczyzna, który był pod silnym działaniem alkoholu doznał rany w okolicy jamy brzusznej. Nie był on w stanie logiczne wytłumaczyć jak doszło do zranienia. Policjanci ustalili, że 42-letni pokrzywdzony wracał tego dnia do domu po pracy. Świadkowie  jednak nie zauważyli nic podejrzanego i nie mięli wiedzy odnośnie zranienia sąsiada. Ranny został na miejscu opatrzony przez załogę pogotowia i następnie przewieziony do szpitala w Olecku. Następnego dnia intensywne czynności prowadzone przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego doprowadziły do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Do policyjnego aresztu  trafiła 39-letnia partnerka pokrzywdzonego. Podczas przesłuchania ustalono, że to 39-letnia Małgorzata S zraniła swojego męża w trakcie awantury domowej. Podejrzana przyznała się do winy. W konsekwencji usłyszała  zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kobieta  złożyła wyjaśnienia w tej sprawie. Prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny. 


Za popełniane przestępstwo grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Komentarze
Więcej w Olecko, Policja, przemoc domowa
Nie wypalajcie traw apelują strażacy

Jak co roku, wiosną przyłaczam się do apelu Straży Pożarnej i leśników nie wypalajcie traw. Komunikat KP PSP w Olecku...

Zamknij