Bitwa na głosy. Ważny jest każdy głos

Drużyna Janusza Panasewicza liczy na Wasze głosy. Przypominamy już od pierwszych minut programu można wysłać sms o treści 3 pod numer 7220.

 

Dziś team sióstr Przybysz wykona „Musicology” Prince’a (uff, odważny wybór), Ryszarda Rynkowskiego „Moves Like Jagger” Maroon 5, Natalii Kukulskiej „Only Girl” Rihanny. Wygląda na to, że grupa Janusza Panasewicza bronić będzie honoru rocka. Starzy rockendrolowcy, czas zrzucić brzuchy z kanap i chwycić za telefony, co by mainstream nie zdominował programu!

 

Sobota czyli tradycyjnie iOlecko.com jedzie do Warszawy wspierać naszą drużynę w „Bitwie na głosy”. Jesteśmy przekonani, że to nie będzie nasz ostatni wyjazd. I to wcale nie dlatego, że każdy zespół, niezależnie od wyniku, zaprezentuje się w finałowym odcinku. Warto raz jeszcze przywołać słowa Janusza Panasewicza: „Mamy piękną i wyrazistą piosenkę”. Team z Olecka wykona standard „Piece of my Heart”, który pierwotnie w 1967 roku zaśpiewała Erma Franklin, ale który zyskał sławę w interpretacji Janis Joplin. Będzie ogień i będzie siła i, tak często przywoływana przez ekspertów, energia. Jednym słowem to, na co czekają fani rocka. Zespół nie zawiedzie. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Olecka i innych miast regionu także staną na wysokości zadania. Wszak Mazurzy i Podlasiacy nie gęsi głosować potrafią. Namiastkę tego co zobaczycie dzisiaj możecie obejrzeć tutaj.

 

 

 

Solowe partie wokalne brawurowo wykonają Beata Just i Joanna Zubkowicz. By pokazać skalę ich możliwości przypominamy oryginał w wykonaniu Janis Joplin.

 

 

W sobotę wreszcie nie zbraknie silnej i widocznej grupy fanów drużyny Janusza Panasewicza z Olecka. Zwarta, około 30 osobowa grupa z pewnością trenuje już oklaski i okrzyki wsparcia w drodze do Warszawy. Wszyscy będę mieli na sobie specjalne koszulki z logotypem Olecka, które przygotował wydział promocji Urzędu Miasta. Także dziś przed programem pojawi się tak zwana tablica sponsorska reklamująca Olecko jako mazurską stolicę sportu. Urząd Miasta na mocy umowy z TVP wykupił 10 emisji 8 sekundowych spotów, które pojawią się zarówno przed programem jak i przed autopromocyjnymi zapowiedziami „Bitwy na Głosy” w TVP 2. Cały pakiet kosztował 57 tysięcy złotych.

Komentarze
Więcej w Bitwa na Głosy, Janusz Panasewicz, Olecko
Młodzi biznesmeni z LO Olecko potrzebują naszych głosów

"Kajakiem po Mazurach" to propozycja uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Olecku zgłoszona do konkursu Bieguny Ekonomii.   Marek...

Zamknij