Nowe iOlecko

Od kilku dni portal iOlecko wygląda zupełnie inaczej. W swojej historii już kilka razy dokonywaliśmy drobnych liftingów strony, ale tym razem zmieniliśmy stronę niemal od podstaw. Sami sobie z tym jeszcze nie do końca radzimy i nie możemy się przyzwyczaić, ale przede wszystkim chodzi o to by się Wam podobało. Nowe zawsze na początku przyjmowane jest z nieufnością. Tak pewnie będzie i tym razem. Choć na razie nie dostaliśmy od Was żadnych sygnałów. A czekaliśmy cierpliwie przez prawie tydzień.

W każdym razie jeśli macie jakieś uwagi, żale i sugestie to oczywiście chętnie je wysłuchamy. Piszcie, co się Wam nie podoba, albo podoba i co Wam sprawia trudność. Nasza nowa strona oprócz “wad” posiada także i zalety. Niemal od początku istnienia strony zakładaliśmy, że ważnym jej elementem będzie kalendarium wydarzeń. I tak zakładaliśmy, zakładaliśmy, aż do dziś. Na naszej nowej stronie znajdziecie Wydarzenia czyli kalendarium tego, co się wydarzy w najbliższych dniach, tygodniach, a czasem miesiącach w Olecku i w okolicy. Możecie więc też nam wysyłać swoje propozycje imprez, które niekoniecznie znajdą się wśród głównych niusów, ale które trafią do naszego kalendarium. Do tego celu stworzyliśmy specjalny formularz dostępny TUTAJ.

Poza tym wszystko inne bez zmian. Możecie dodawać ogłoszenia i teksty w ramach Hyde Parku. No i jak zawsze możecie się z nami nie zgadzać, polemizować (w ramach starej szkoły retoryki, a nie modnej obecnie szkoły sporu ulicznego).

Pozdrawiamy

Redakcja iOlecko

Komentarze
Więcej w iOlecko, Olecko
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olecku. Już prawie wszystko gotowe

Przed nami finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jubileuszowy, 25 finał, który odbędzie się 15 stycznia 2017 r. w całej Polsce....

Zamknij