Pijani kierowcy, pijani rowerzyści, czyli weekend w Olecku

Komunikat KPP w Olecku:

Oleccy policjanci w miniony weekend podjęli 25 interwencji publicznych i domowych.  Ponadto funkcjonariusze wylegitymowali i skontrolowali łącznie 113 osób. Zastosowali 15 pouczeń i nałożyli 16 mandatów karnych. Odnotowano jeden wypadek i dwie kolizje drogowe. Policjanci drogówki zatrzymali czterech kierujących po alkoholu.  

16.10.16. o godz. 15.20 w Gąskach na drodze krajowe nr 65 policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem. Okazał się nim 43-letni Andrzej S. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że prowadził samochód mając 1,3 promila alkoholu w organizmie.

W minioną niedziele 18 października  na terenie gminy Kowale Oleckie w zaledwie  trzy godziny patrol drogówki zatrzymał troje pijanych rowerzystów. O godz. 17.25 w Kowalach Oleckich  na ul. Kościuszki  58-letni Jan C. jechał rowerem mając ponad 0,5 promila alkoholu. Na tej samej ulicy o godz. 18.15,  50-letnia Hanna S. kierowała rowerem mają 0,5 promila alkoholu w organizmie. W Sokółkach o godz. 20.15 58-letni Witold K. okazał się niechlubnym rekordzista ponieważ po badaniu okazało się że jechał rowerem mając blisko 2,5 promila alkoholu.

Komentarze
Więcej w Alkohol, KPP Olecko, Olecko, Pinani kierowcy
22 – letni Patryk Z. sprawcą rozboju. Jest wniosek o areszt

Komunikat KPP w Olecku   Zatrzymany sprawca rozboju. Policjanci wystąpili do Prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie   Oleccy...

Zamknij