“Pobudzony” 20 – latek z amfą w kieszeni

Komunikat KPP w Olecku


Podczas kontroli drogowej był pobudzony i próbował uciekać. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki

 

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który posiadał przy sobie narkotyki. 20-latek  “wpadł” podczas kontroli drogowej. Był pobudzony i próbował uciekać. Funkcjonariusze znaleźli u niego trzy torebki z białym proszkiem.

 

W miniony czwartek kilka minut po godz. 20:00 w Kowalach Oleckich policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowym marki Audi. Kierujący pojazdem podczas czynności był pobudzony i miał rozszerzone źrenice co wzbudziło podejrzenia mundurowych, że może być pod wpływem środków odurzających. Kiedy policjanci  sprawdzali czy mężczyzna nie ma przy sobie zabronionych substancji próbował on uciekać.  W toku dalszych czynności funkcjonariusze znaleźli w kieszeni jego spodni trzy torebki z białym proszkiem.


W związku z powyższym Kacper K. został zatrzymany. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad 11 g narkotyku.

 

Ponadto wstępne badania laboratoryjne wykazały, że 20-latek miał w swoim organizmie amfetaminę. W związku z tym pobrano od niego krew do dalszych badań.

Komentarze
Więcej w amfetamina, KPP, Narkotyki, Olecko
Kino z Biedronką w Olecku – “Last Vegas”

Informacja prasowa:     16 sierpnia 2016 r. przy sklepie  Biedronka na ul. Gołdapskiej 31 o godzinie 21:30 odbędzie się...

Zamknij