Sensacyjny zwrot akcji. Członkowie KW Wyborców Małej Ojczyzny Olecko składają rezygnację

W dniu dzisiejszym 14 kwietnia 2017 r. do Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Olsztynie wpłynęły oświadczenia członków Komitetu Wyborczego Wyborców “Małej Ojczyzny Olecko”  o rezygnacji. Jednocześnie wpłynął wniosek o zarejestrowanie Komitetu Wyborczego Wyborców Wacława Olszewskiego. Zarówno rezygnacja jak i rejestracja nowego komitetu zostanie przez Komisarza rozpatrzona w…. poświąteczny wtorek. Oznacza to jednak, że Komitet Wyborców Wacława Olszewskiego musi zabrać raz jeszcze podpisy pod kandydaturą Wacława Olszewskiego. Ale nie może tego uczynić wcześniej niż dopiero po… rejestracji Komitetu przez Komisarza, która zapewne będzie miała miejsce we wtorek 18 kwietnia.

Czy rezygnacja członków Komitetu Wyborców “Małej Ojczyzny Olecko” związana jest z faktem, iż w dniu wczorajszym Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Olsztynie skierowało do oleckiej prokuratury powiadomienie o naruszeniu przepisów Kodeksu Wyborczego w związku nieleglalnym zbieraniem podpisów? Czy może z dzisiejszą deklaracją Krzysztofa Marka Kosewskiego?

 

 

Komentarze
Więcej w Olecko
Jest czwarty do brydża? Ważne oświadczenie w sprawie kandydowania na urząd burmistrza

Dziś w czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Olecku Krzysztof Marek Kosewski wyznaczony przez Premier Beatę Szydło do pełnienia funkcji...

Zamknij