Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mieszkańca Olecka

 

KPP w Olecku informuje:

 

02.05. z Jeziora Olecko Wielkie wędkarz wyłowił ciało mężczyzny. Jak się okazało był to zaginiony mieszkaniec Olecka. 64-latek 26 marca wyszedł z domu i nie nawiązywał kontaktu z rodziną. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną jego śmierci było utonięcie.

 

W miniony wtorek 02.05. po godz. 7:00 oficer dyżurny oleckiej komendy został powiadomiony o wyłowieniu przez wędkarza z jeziora Olecko Wielkie ciała mężczyzny. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Prowadzone czynności wykazały, iż wyłowionym z jeziora mężczyzną  jest  zaginiony  Jerzy K. Mieszkaniec Olecka 26 marca br wyszedł z domu i nie nawiązywał kontaktu z rodziną.  

 

W poszukiwania mężczyzny było zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków. Sprawdzono dworce, szpitale, koryto rzeki Lega oraz adresy zamieszkania znajomych 64-latka. Weryfikowano i sprawdzano na bieżąco wszelkie  informacje na temat zaginionego.

 

Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, iż przyczyną śmierci 64-latka było utonięcie.

 

Komentarze
Więcej w KPP, Olecko
K. M. Kosewski – moja osoba stała się obiektem rozgrywek politycznych

 Szanowni Mieszkańcy W związku z pomówieniami i nieprawdziwymi informacjami na mój temat, które od pewnego czasu, w różnej formie są...

Zamknij