Wszczął awanturę z konkubiną i nietrzeźwy odjechał samochodem

Komunikat KPP w Olecku:

 

Dzisiejszej nocy do policyjnego aresztu trafił 43 – latek, który pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z konkubiną po czym odjechał samochodem. Wkrótce po tym został zatrzymany przez oleckich policjantów. Jerzy D. miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

 

Dzisiejszej nocy tuż przed godziną 1:00 oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednej z miejscowości na terenie gminy Olecko. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że nietrzeźwy Jerzy D. wszczął awanturę z konkubiną, wybił szybę w drzwiach pokojowych po czym odjechał samochodem. Wkrótce po przekazaniu powyższej informacji innym patrolom w Olecku policjanci prewencji zatrzymali Jerzego D., kierującego osobowym volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.


W związku z tym, że 43- latek był agresywny wobec konkubiny trafił do policyjnego aresztu.

 

Teraz Jerzy D. za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Więcej w Nietrzeźwi kierowcy, Olecko
Prezydent Bronisław Komorowski nagrodził Delphia Yachts

Komunikat prasowy: Wśród laureatów tegorocznych Nagród Gospodarczych Prezydenta RP znalazła się firma Delphia Yachts Kot, rodzinne przedsiębiorstwo założone przez braci...

Zamknij