Znalazła portfel pełen pieniędzy i odniosła na policję

 

Komunikat KPP w Olecku:


Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka gminy Kowale Oleckie, która znalazła, na jeden z ulic Olecka, portfel w którym znajdowało kilka tysięcy złotych.  Znalezisko kobieta przekazała policjantom. Dzięki jej właściwej postawie odnalezione przedmioty będą mgły wrócić do prawowitego właściciela.

Wczoraj po godzinie 16:00 do oleckiej komendy zgłosiła się mieszkanka gminy Kowale Oleckie. Kobieta poinformowała, że na jednej  z ulic miasta znalazła portfel, w którym znajdowało się kilka tysięcy złotych.  Pani Krystyna znalezisko przekazała funkcjonariuszom.

Zachowanie kobiety niewątpliwie zasługuje na  dużą aprobatę i jest godne naśladowania. Dzięki jej właściwej postawie odnalezione pieniądze będą mogły wrócić do właściciela.  

W związku ze znaleziskiem oleccy policjanci poszukują właściciela zagubionych pieniędzy. Osoba, która utraciła portfel z gotówką proszona jest o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Olecku lub telefoniczny pod nr 87 520 72 00 lub 87 520 72 40.

 

Komentarze
Więcej w KPP w Olecku, Olecko, Pieniądze
Bronisław Komorowski i Wacław Olszewski na wspólnej konferencji prasowej w Olecku. Aktualizacja

Biuro prasowe Komitetu Wyborczego Wyborców Wacława Olszewskiego informuje, że w najbliższy piątek 12 maja 2017 r. o godz. 12.30 w ...

Zamknij