Wacław Olszewski – zobowiązuję się przed Państwem, że nie zawiodę. List do mieszkańców

Wacław Olszewski, kandydat w przedterminowych wyborach Burmistrza Olecka przesłał dziś list mieszkańców Olecka.

Olecko 1 czerwca 2017 r. 

Szanowni Państwo,

Chciałem serdecznie podziękować za oddane na mnie głosy w I turze wyborów samorządowych. Jest to dla mnie zaszczyt i ogromna satysfakcja, że z takim entuzjazmem przyjęliście Państwo mój sprawdzony program dla Olecka i okolicznych wsi.

            Pomimo brutalnej i pełnej intryg kampanii wyborczej, nie daliście się zwieść obietnicom bez pokrycia. Nieobecność w drugiej turze kandydatów, którzy podczas swojej kampanii głównie negowali rozwój Olecka, obrzucali kłamliwymi argumentami dotychczasowe działania w naszym mieście i atakowali moją osobę, jest wyraźnym „nie” – dla populizmu i kłamstw. Postanowienie Sądu Apelacyjnego w Białymstoku z dnia 23 maja 2017 r., nakazujące Panu Grzegorzowi Kłoczce publiczne przeproszenie za propagowanie nieprawdziwych informacji o moich działaniach, jest dla mnie satysfakcją i poczuciem sprawiedliwości.

            Przed nami jednak jeszcze jeden ważny dzień – 4 czerwca 2017 r. Tego dnia, każdy
z Państwa będzie mógł oddać głos na stabilny i sprawdzony rozwój Olecka. Dlatego dziękując za dotychczasowy mandat zaufania jakim mnie obdarzyliście, proszę Was o głos w II turze wyborów. Olecko zasługuje na doświadczonego i skutecznego samorządowca, a ja zobowiązuję się przed Państwem, że nie zawiodę.

            Razem będziemy przyczyniać się do rozwoju naszej Małej Ojczyzny.

Wacław Olszewski

 

Komentarze
Więcej w Olecko, przedterminowe wybory
Przystanek Olecko – kolejny zespół dołącza do składu

Tegoroczny XXIV Przystanek Olecko zbliża się wielkimi krokami. Dotychczas organizatorzy ogłosili czterech wykonawców, którzy w dniach 21 -22 lipca 2017...

Zamknij